Економски

Гордана Силјановска Давкова ужива најголема поддршка кај граѓаните, покажуваат резултатите од најновата анкета на „Маркет вижн“ спроведена по барање на Пресинг ...
сите 178 | | | веќе видена

Македонците имаат најголема доверба во кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова. Најголем дел од Македонците, на претстојните претседателски ...
сите 166 | | | веќе видена

За оваа диета се говори дека ги симнува килограмите како од шега и го чисти организмот од токсини.Прв и втор ден Доручек: 200 грама варена брокула со сол, 50 ...
сите 8 | | | веќе видена

Се надеваме дека во Битола ќе имаме повторно победа и дека ќе имаме голем успех, се надеваме дека Битола ќе препознае дека Гордана нуди концепт за правда на ...
сите 12 | | | веќе видена

Навреди, омаловажувања по пол и возраст се само дел од недоличните напади на Стево Пендаровски и неговиот тим упатени директно кон кандидатката за претседател ...
сите 82 | | | веќе видена

Граѓаните држат до сопствените чест и углед, па затоа одбија да се качат во автобусите и да дојдат на митингот на човекот кој ги навредуваше нарекувајќи ги ...
сите 19 | | | веќе видена

Земјоделците се честити луѓе со гигантски срца, кои со сурова мака и пот се грижат за своите семејства и од мене ја имаат најголемата почит, напиша на Фејсбук, ...
сите 142 | | | веќе видена

Денес во Скопје се случуваше фијаско, а требаше да биде митинг за поддршка на Пендаровски Стево. Го слушнавме Зоран Заев како мене ме критикува и вели дека тој ...
сите 143 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска на митинг се обрати пред граѓаните во Велес. Тој од Велес истакна дека професорката Гордана ...
сите 143 | | | веќе видена

Денеска на митингот во Скопје, Заев ми постави две прашања, па еве ќе му одговорам од убавото Свети Николе, истакна лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. ...
сите 158 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Република Македонија, Гордана Силјановска Давкова вечерва се обрати на граѓаните во Свети Николе. Силјановска Давкова ги ...
сите 36 | | | веќе видена

Кога верувате во право и правда во Македонија и за Македонија на правата страна сте, затоа ние правниците зборуваме за правен лек, правните лекови ја прават ...
сите 48 | | | веќе видена

Во Градско граѓаните ќе се изборат за правда, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, по средбите со жителите. -Тоа денес го видов на заедничката ...
сите 167 | | | веќе видена

Граѓаните имаат двојно повеќе доверба и ја даваат поддршка на кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова. Според анкетите на социјалните мрежи, ...
сите 296 | | | веќе видена

Граѓаните имаат недоверба во политичкиот систем и не им веруваат на изборите, имаме неимплементирани препораки на ОБСЕ-ОДИХР, немаме ажуриран избирачки список. ...
сите 6 | | | веќе видена

next