Со девет нови фудбалери на чело со новиот шеф на стручниот штаб, Емил Грнев, ФК Кит Го во Пехчево ги стартуваше подготовките за новата сезона во Втората лига – ...
сите 6 | | | веќе видена

Шефот на стручниот штаб на Вардар, Александар Васоски е задоволен од текот на подготовките за новата сезона во која екипата ќе биде составена од млади играчи ...
сите 17 | | | веќе видена

next