Италијанскиот калчолигаш Интер имаше одличен старт на сезоната во Серија А, но сега е во лоша низа од четири меча без победа, во кои и двапати ја почувствува ...
сите 8 | | | веќе видена

И спортистите се само луѓе… Па, нивниот строг режим некогаш знае да попушти. Посебно во празнично расположение кога е дозволено малку повеќе и алкохол. Токму, ...
сите 13 | | | веќе видена

Уве Генсхајмер повторно има извонредна сезона во дресот на ПСЖ, а одличното лево крило се надева дека во ист стил ќе продолжи и во дресот на германската ...
сите 139 | | | веќе видена

next