Утре парламентот во Лондон повторно ќе гласа за договорот за Брегзит. Брисел не ја испорача посакуваната магична формула за решавање на спорот. Ако Тереза Меј ...
сите 246 | | | веќе видена

Работни групи ќе ги усогласуваат реформските закони. Опозицијата има забелешки за законското решение за СЈО. Според Мицкоски, Катица Јанева нема професионален ...
сите 46 | | | веќе видена

Дијагноза: рак. Откако го надминала шокот, Патриција ја открила силата на својата психа. Тешката болест сепак позитивно се одразила на нејзиниот живот. Ви ...
сите 6 | | | веќе видена

next