Додај Гас

Од Volkswagen велат дека само половина од нивната моделна гама во Германија е во согласност со новите стандарди за животната средина, од проста причина што тие ...
сите 9 | | | веќе видена

Renault на светот му го престави својот нов модел од сегмент кој претходно ги пополнуваа само модели на премиум производителите Името на новиот купе кросовер ...
сите 3 | | | веќе видена

Иако Саудиска Арабија официјално на 24-ти јуни оваа година им дозволии на жените да возат, некои од нив веќе сакаат да се испробаат во трките Таков е случајот ...
сите 2 | | | веќе видена

next