Додај Гас

„Само затоа што возилото ви дава можност да направите нешто во текот на возењето не значи дека е безбедно за вас“, се вели во анализа на професот од ...
сите 3 | | | веќе видена

Производителот потврди дека измерените податоци кои се однесуваат на новите возила во Јапонија се менувани Како што е објавено, резултатите од тестовите за ...
сите 3 | | | веќе видена

Додека фудбалските фанови во Италија со нетрпение го очекуваат потенцијалното пристигнување на Кристијано Роналдо во Јувентус, оваа приказна навистина не им се ...
сите 239 | | | веќе видена

Hyundai инвестираше во Autotalks, компанија кој развива чипови за V2X технологијата, односно комуникација на автомобилот со други возила и инфраструктурата ...
сите 11 | | | веќе видена

„SUV-манијата која го зафати целиот свет, има катастрофални последици, не само за животната средина“, се наведува во едно истражување направено во Америка ...
сите 2 | | | веќе видена

Неретко се случува сами да се упатите на долго патување со вашиот автомобил. Некои уживаат во таквите ситуации затоа што чувствуваат поголема слобода и ...
сите 7 | | | веќе видена

next