Додај Гас

Две сосема спротивни ситуации на патиштата Блиска средба со камион откако мотоциклист ќе биде удрен од позади Блиска средба со карпа која паѓа директно на патот
сите 2 | | | веќе видена

„Не летај, летувај“ е насловот на новата едукативна кампања што ќе се реализира во следните два месеци како резултат на меѓусебната соработка на Министерството ...
сите 38 | | | веќе видена

Сите оние кои имале намера да го купат новиот Volkswagen Golf GTI ќе мора да издвојат дополнителна сума на пари, бидејќи базната верзија на овој hot-hatch ...
сите 11 | | | веќе видена

next