Додај Гас

Дел од анкетираните велат дека никогаш нема да и веруваат на технологијата за автономно возење Истражувачката куќа Strategy Analytics спровела истражување во ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Источна Европа, минатиот месец биле продадени 382.000 единици Во јуни се продадени 8.401 милиони нови лесни и лесно комерцијални возила ширум светот, објави ...
сите 23 | | | веќе видена

next