Еден поетски фестивал го чинат поетите, внамателното програмирање на содржините и начинот на кој ќе бидат претставени најзначајните имиња – вели за cooltura.mk ...
сите 155 | | | веќе видена

„ Шангај е неверојатно инспиративно и креативно место, со богата уметничка и музичка сцена. Да не заминев за Шангај, не верувам дека ќе се посветев на ...
сите 3 | | | веќе видена

next