Сообраќајната полиција во минатата година им пишувала на холандските возачи во просек по 200 казни за телефонирање секој ден. Во меѓувреме, полицијата се жали ...
сите 3 | | | веќе видена

Следбениците на Mercedes на социјалните мрежи деновиве гледаат спектакуларни сцени. Двајца креативци возат низ фински национален парк, главниот мотив честопати ...
сите 2 | | | веќе видена

На тест ни пристигна изведба на Volkswagen Golf со основен дизел и основно ниво на опрема. Така ќе се обидеме да ја разоткриеме мистеријата, зошто Golf не мора ...
сите 16 | | | веќе видена

next