Mercedes честопати бил во пионерска улога во историјата на автомобилизмот, ако не и најчесто. Штутгарт првпат прави кампања за изведбата на Sprinter како ...
сите 2 | | | веќе видена

Третата генерација на Seat Leon го надмина бројот од еден милион продадени возила. Компактниот модел првпат се појави во актуелното издание, со целосно сменет ...
сите 15 | | | веќе видена

next