BMW станува сé поубедлив дека е подобар тјунер за сопствените автомобили отколку илјадниците тјунери кои градеа имиња и добар профит со децении наназад. BMW M ...
сите 6 | | | веќе видена

Tesla го продаде својот 200.000-ти автомобил во Соединетите Држави. Тоа е значајно достигнување за Tesla и за електричниот погон. Но, тоа носи нов проблем. ...
сите 7 | | | веќе видена

Русите имаат нов модел, спортска изведба на Lada Vesta. Моделот беше најавен уште пред две години, а што се однесува до спортското педигре, Lada го има и тоа ...
| | веќе видена

next