Денес, на 1-ви септември, у чилишното ѕвонче означи почеток на новата учебна година. Следат нови предизвици, нови ризици и закани за безбедноста на децата, но ...
сите 201 | | | веќе видена

Во филмската Казабланка почнуваат да се одвиваат оптимистички сцени за марката Seres, којашто е дел од кинескиот Sokon и специјализирана е за возила со чисто ...
сите 20 | | | веќе видена

Реинкарнациите на големите историски модели некогаш се случуваат сосем ненајавено. Citroen C3 Aircross во основата е СУВ/кросовер со техника од шампионскиот ...
сите 29 | | | веќе видена

next