Kia Ceed се појавува точно во моментот кога претстои вистински наплив од нови генерации на најголемите моделски имиња во компакт класата. Тоа докажува едно: ...
сите 8 | | | веќе видена

Три модели на Skoda победија во своите класи во изборот за најдобар увозен автомобил на германскиот магазин Ауто Билд. Кај градските автомобили победи Fabia, ...
сите 3 | | | веќе видена

Децата згрижени во групни домови за справување со воспитно – социјални предизвици со одушевување ја примија донацијата од Форд Македонија. Неизмерна радост ...
сите 5 | | | веќе видена

next