Здравство

Ве повикувам масовно да излезете на гласање на 27 април заради себе бидејќи во програмата „Проверено“ на ВМРО-ДПМНЕ ќе најдете многу проекти што ќе им помогнат ...
сите 12 | | | веќе видена

Гаранција за остварување на нашата програма е нашиот минат труд, нашето однесување во минатото, нашите дела, мерки, реформи, нашата посветеност, одговорност, ...
сите 2 | | | веќе видена

Иванов потсети дека деновиве се одбележува најголемиот христијански празник Велигден, кога сите се потсетуваат за важноста да се работи за општото добро, колку ...
сите 45 | | | веќе видена