Мултикултурно општество

Кандидатот за претседател на Република Македонија на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорге Иванов од митингот во Крушево порача дека како претседател превземал обврска да ги штити ...
сите 16 | | | веќе видена

Имавме фер, демократски и слободни избори. Граѓаните поддржаа јасен концепт, наспроти непостојаност во ставовите, конфузија и празни зборови, оцени кандидатот ...
сите 19 | | | веќе видена