Мултикултурно општество

Претседателскиот кандидат на ВМРО-ДПМНЕ и актуелен претседател, Ѓорге Иванов, вечерва на митингот во Струга порача дека неговиот предизвик е да продолжи да се ...
сите 47 | | | веќе видена

Почитуван Претседателе Иванов, Почитуван Премиере Груевски, Почитувани пријатели Паневропејци, Почитувани пријатели Македонци, За мене како Претседател на ...
сите 3 | | | веќе видена

Актуелниот и кандидат за претстојните претседателски избори, Ѓорѓе Иванов, синоќа имаше свое обраќање пред голем број симпатизери и поддржувачи на првиот во ...
сите 50 | | | веќе видена