Мултикултурно општество

Ви го пренесуваме интегрално говорот на претседателскиот кандидат Ѓорге Иванов на митингот во Прилеп што се оддржа вечерва. Добровечер Прилеп, Добровечер ...
сите 68 | | | веќе видена