Мултикултурно општество

За овие пет години покажав дека со работа, со труд, со чесност и искреност, се добива и се оправдува довербата на граѓаните, потенцира претседателскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Заев на вечерашниот мини митинг во штипската населба Сењак го повика Груевски на тв дуел, на кој како што истакна, пред јавноста, заедно да ги соочат ...
сите 23 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски пред жителите на селото Алданци и Житоште вети дека ќе биде претседател кој ќе биде на страната на сите граѓани. ...
сите 33 | | | веќе видена