Мултикултурно општество

Потпретседателот на Демократската обнова на Македонија (ДОМ) Денко Скаловски на денешната прес-конференција му даде целосна поддршка на Ѓорге Иванов за втор ...
сите 8 | | | веќе видена

„Македонија не може да просперира ако постојат делбите. Тие поттикнуваат непочитување и омраза, меѓу сите нас. Како Претседател ќе застанам на патот на ...
сите 13 | | | веќе видена