Економски развој

ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ во заедничко соопштение тукушто информираа дека одлучиле да формираат ново парламентарно мнозинство. -Партиите, согласно своите прогрмаски ...
сите 28 | | | веќе видена