Евроатлантски интеграции

Претседателот Иванов согласно членот 81 од уставот пред собранието ќе даде свечена изјава со која и официјално ќе го почне вториот претседателски мандат по ...
сите 16 | | | веќе видена

Честитки за победата на ВМРО-ДПМНЕ предводена од премиерот Никола Груевски на парламентарните избори и за реизборот на претседателот Ѓорге Иванов, како и ...
сите 4 | | | веќе видена