Култура, спорт и рекреација

ВМРО-ДПМНЕ ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ одржаа митинг во Свети Николе, каде што претседателот на партијата Никола Груевски рече дека на ...
сите 8 | | | веќе видена

Демократската унија за интеграција (ДУИ) денеска ќе одржи завршен митинг на плоштадот „Скендербег“ во Скопје, со почеток во 19 часот. Во истото време, во ...
сите 2 | | | веќе видена