ВМРО-ДПМНЕ

Претседателот воедно во името на граѓаните повика да се надминат теснопартиските и личните интереси. Изборите одредија кој ќе биде претседател, кој пратеник, ...
сите 31 | | | веќе видена

На фан-страната ДУИ-УЧК на Фејсбук ноќеска е поставен пост сличен како повикот за линч на весникот „Лајме“, кој ја критикуваше владеачката ДУИ. Во овој пост ...
сите 3 | | | веќе видена