Нет Прес

Победата на ВМРО-ДПМНЕ предводена од премиерот Никола Груевски на парламентарните избори и реизборот на претседателот Ѓорге Иванов за уште еден мандат се доказ ...
сите 7 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува новиот бран препукувања помеѓу различните политичари Албанци, кои повторно како во минатото се напаѓаат меѓусебно, при што ...
сите 19 | | | веќе видена