Нет Прес

Веќе подолго време целата јавност е сведок на фалсификатите, монтажите и лагите кои ги пласира СДСМ и нивниот лидер Зоран Заев. Сите граѓани знаат дека СДСМ и ...
сите 41 | | | веќе видена

Јохан Тарчуловски говореше за придобивките од програмата „Проверено“, а посебен акцент стави на фактот што во неа има место буквално за секого. „Јас сум прв ...
сите 5 | | | веќе видена

Носителот на листа на ВМРО-ДПМНЕ во изборна единица 2, Гордана Јанкулоска вечерва се обрати на митингот во Бутел. Таа изминативе недели секојдневно е на терен ...
сите 3 | | | веќе видена