Плус Инфо

Во утрешниот број на „Слободен печат“ читајте: - Што открива ревизијата за работењето на Општина Центар во мандатот на Тодоровиќ? - Македонија слави победа врз ...
сите 2 | | | веќе видена

Делегација на СДСМ, предводена од членот на Извршниот одбор на СДСМ, Миле Зечевиќ, попладнево положи венец пред Споменикот на ослободителите на Град Скопје.
сите 2 | | | веќе видена