Телеграф

Лидерот на ГРОМ, Стевчо Јакимовски, и кандидатите за пратеници во Изборната единица 1, Татјана Стојановска-Иванова и Драгиша Милетиќ, денеска се сретнаа со ...
сите 4 | | | веќе видена