Бриф

-Кој кого лаже, праша Миле Андонов на денешната прес конференција и додаде: -Вчера ви поставивме јасни и недвосмислени прашања. Дали 30 милиони денари не ...
| | веќе видена

-Ставревски-кумот на премиерот во заминување Груевски, вообичаено само пред избори доаѓа на гости во Прилеп и без срам, бара поддршка од намачените ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска не одговори дирекно на тврдењето на Загорац Тумбовски дека лично тој на рака ѝ дал 500 илјади евра. Вели ...
сите 10 | | | веќе видена