Бриф

Огромни нерегуларности и бројни злоупотреби го одбележуваат гласањето за парламентарните извори и вториот круг од претседателските избори, соопшти пред малку ...
сите 13 | | | веќе видена

Субвенции за превоз за сите пензионери во земјата во висина на трошоците за превоз на пензионерите во Скопје, најавува Социјалдемократскиот сојуз во својата ...
сите 2 | | | веќе видена