Зоран Поповски

Пендаровски од збор до збор го кажуваше говорот подготвен за митинзи. Експерти блиски до СДСМ му најдоа оправдување – во таа дебата тој бил ставен во втор ...
сите 2 | | | веќе видена

Се бараше дебата и се случи. Барем така велат. Претседателските кандидати за претстојните избори, Ѓорге Иванов од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра ...
сите 6 | | | веќе видена