Зоран Поповски

ВМРО-ДПМНЕ Премиерот Никола Груевски на митингот што коалицијата „За подобра Македонија“ го одржа во Дебар го повика лидерот на СДСМ да поднесе неотповиклива ...
сите 9 | | | веќе видена

Денеска продолжува претседателската и кампањата за предвремените парламентарни избори. Ѓорге Иванов на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“ и ...
сите 37 | | | веќе видена

Денеска продолжува претседателската и кампањата за предвремените парламентарни избори. Ѓорге Иванов на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“ и ...
сите 42 | | | веќе видена

Груевски: Одиме на уверлива победа! Премиерот Груевски потенцираше дека секој глас е битен за убедливоста на победата на претстојните избори со што ќе може да ...
сите 8 | | | веќе видена