Зоран Поповски

Кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорге Иванов има предност од речиси 120.000 гласови пред својот најголем конкурент Стево Пендаровски од СДСМ по првиот круг од петтите ...
сите 40 | | | веќе видена