Стево Пендаровски

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во интервју за Нова ТВ зборува за интервјуто за Дојче Веле на поранешниот претседател на партијата, Бранко Црвенковски, каде ...
сите 28 | | | веќе видена