Стево Пендаровски

Вчера беше чест и гордост да се биде опозиционер во Охрид. Синоќешниот митинг на градскиот плоштад покажа што значи кога охриѓани, и само охриѓани, со полни ...
сите 3 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, од Гевгелија ги запраша нивните политички опоненти од СДСМ за која правда, слобода и еднаквост зборуваат пред ...
сите 3 | | | веќе видена