Стево Пендаровски

ЦЕНТРАЛНИОТ ОДБОР ЕДИНСТВЕН, ПРАТЕНИЧКИТЕ МАНДАТИ НА СДСМ ДА СЕ ВРАТАТ "Оставка не давам. Во никој случај не размислувам за оставка, зашто на чело на партијата ...
сите 39 | | | веќе видена