Стево Пендаровски

Обидите на опозициската СДСМ да ја опструира волјата на своите гласачи, претставува авантура со неизвесни последици за сите граѓани, но пред се’, тоа негативно ...
сите 6 | | | веќе видена

Понудивме чесен концепт за добра иднина на Македонија, беше речено на митингот на социјал демократскиот сојуз во општина Аеродром. Сите ние сме со кренато ...
сите 4 | | | веќе видена

Крената глава, гордо и достоинствено, ние сме на страната на правдата, ние сме на страната на вистината, ние сме на страната на љубовта кон оваа наша ...
сите 2 | | | веќе видена