Илијаз Халими

Гледам дека атмосферата е мирна, гласачите излегуваат и гласаат слободно на демократски начин. Верувам дека нема да има инциденти до крајот на изборниот процес ...
сите 5 | | | веќе видена

Во 19 часот се затворени избирачките места на кои граѓаните на Република Македонија можеа да гласаат на денешните петти претседателски избори. По затворањето ...
сите 87 | | | веќе видена