Ѓорге Иванов

Започна изборната кампања за претседателските избори . Кандидатот на ВМРО ДПМНЕ и актуелен претседател Ѓорге Иванов ја почнува кампањата со митинг во Охрид во ...
сите 82 | | | веќе видена

Започна изборната кампања за претседателските избори . Кандидатот на ВМРО ДПМНЕ и актуелен претседател Ѓорге Иванов ја почнува кампањата со митинг во Охрид во ...
сите 80 | | | веќе видена