Ѓорге Иванов

- ТВ-спикерка Никогаш не сум ги криела годините, па немам потреба тоа да го правам и денес, кога полнам 83 години. Сметам дека сепак тоа не е возраст за ...
сите 22 | | | веќе видена

Словенечкиот пратеник во Европскиот парламент, Милан Звер, испрати честитки за успешните, фер и демократски избори во Република Македонија, јавува дописникот ...
сите 2 | | | веќе видена