Со пиштол ограбено казино во Скопје

Тој со закана со пиштол, од вработените одзел околу 30.000 денари, по што побегнал во непознат правец. Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот и за целосно расчистување на случајот.

⇐ DailyМрежа ⇒