Анонимен извор открива дека дел од граде\ните работници кои работат на новиот стадион на Тотнем наутро пиеле пиво а знаеле и во текот на денот да шмркаат ...
сите 2 | | | веќе видена

Рускиот фудбалски клуб Урал објави неверојатна листа на „заборавени“ работи на нивниот стадион во Екатеринбург по мечот со Ростов, во која се вклучени и ...
| | веќе видена