• Кафе Ли, Skopje
 • 12:00:00 , 10 Јан, 2017 до 23:55:00 , 16 Јан, 2017
 • Kafe Li
 • 20 доаѓаат, 46 можеби
 • Дегустација
 • Настанот е завршен
 • Недела на убави моменти во Ли !Пријатели, бидејќи нашето дружење е секогаш искрено а животот е навистина убав и полн со прекрасни моменти. Ние решивме оваа недела да доделуваме купони со 30% попуст кој ќе можат да се искористат од 10.01 до 16.01 на секоја сметка направена во Кафе Ли.Како до купон ? Едноставно и брзо !Сликни го твојот пијалок во Ли и пиши како се чувствуваш !Извести не на нашата фан страна со порака и ние ќе ти пратиме купон кој можеш да го користиш со кого сакаш !

  Настани во близина (1км)

  Курс за Adobe Photoshop CC

  Научи да работиш во Adobe Photoshop CC преку работа на реални проекти и креативни решенија! Овој курс е наменет за секој што сака да се запознае со креативната ...
 • Brainster, Skopje
 • 18:00:00 , 11 Сеп, 2017 до 20:00:00 , 24 Сеп, 2017
 • купете билети овде
 • Brainster
 • 5 доаѓаат, 2 можеби
 • 8th Balkan Conference in Informatics BCI 2017

  BCI2017 will be held on September 20-23, 2017 at the Faculty of Computer Science and Engineering of the University “Saints Cyril and Methodius” of Skopje, one ...

  Утринска и поладневна ЈОГА - хата, јин и трансформативна

  Доживејте ја магијата на утринското вежбање јога! ♥ ♥ ♥ УТРИНСКИ И ПОПЛАДНЕВНИ ЧАСОВИ ПО ХАТА, ЈИН И ТРАНСФОРМАТИВНА ЈОГА {СЕПТЕМВРИСКИ УПИСИ, 2017 * Центар ...
 • СакамЈога/ILoveYoga, Skopje
 • 22:00:00 , 14 Сеп, 2017 до 07:30:00 , 15 Сеп, 2017
 • купете билети овде
 • СакамЈога/ILoveYoga
 • 4 доаѓаат, 3 можеби