• Galerija Caffe, Skopje
 • 08:45:00 , 11 Јан, 2017 до 11:00:00 , 24 Јан, 2017
 • Galerija Caffe
 • 19 доаѓаат, 61 можеби
 • Настанот е завршен
 • На 11 Јануари започнува светското првенство во ракомет мажи кое ќе се одржи во Франција! - Македонија - Тунис (12 Јануари 17:45) - Ангола - Македонија (14 Јануари 20:45) - Словенија - Македонија (16 Јануари 17:45) - Македонија - Шпанија (18 Јануари 20:45) - Македонија - Исланд (19 Јануари 17:45) Ве покануваме заедно да ги проследиме сите натпревари од "25th IHF MEN'S WORLD CHAMPIONSHIP FRANCE 2017", како и до сега да им бидеме бесценета подршка на нашите ракометари!✰ Пакет Хајнекен 4 + 1 ✔✰ Пакет Лаваца + Цедевита ✔✰ Пакет Лаваца + Кокта ✔✰ Пакет Лаваца + Монин ✔✰ Пакет Лаваца + Нектар ✔Резервации на 072/ 535-353 ✔

  Настани во близина (1км)

  Reborn роденден: Музеј Дебар Маало

  Ти ветивме забава - еве ја. По повод нашиот втор роденден ги отвораме портите на едно-дневниот „музеј“, единствениот во кој нема потреба да глумиш замислено и ...
 • Дебар Маало, Skopje
 • 18:00:00 , 30 Сеп, 2017 до 01:00:00 , 01 Окт, 2017
 • Reborn
 • 143 доаѓаат, 237 можеби
 • Љубов и партнерски релации

  За љубовта и саканата личност правиме многу, го остваруваме невозможното, и спремни сме на големи жртви. Исто така, понекогаш се претвораме во сурови чудовишта ...
 • Психолошко катче, Skopje
 • 10:00:00 , 07 Окт, 2017 до 18:00:00 , 07 Окт, 2017
 • Психолошко катче
 • 10 доаѓаат, 61 можеби
 • Get ready for FIT

  Ден на отворени врати во студио Топ-Форма, вежбајте и дружете се со инструкторите на Топ-Форма, сабота 07.10.2017, 17часот. Влезот е бесплатен за сите.
 • Vo Top Forma, Skopje
 • 17:00:00 , 07 Окт, 2017 до 21:00:00 , 07 Окт, 2017
 • TOP-FORMA
 • 5 доаѓаат, 3 можеби