Во новото издание на Сергеј Варошлија минути доби пејачката Тамара Тодевска која на голема со подготвува за првата полуфинална вечер во Тел Авив каде ќе ...
сите 2 | | | веќе видена

Македонската фолкерка Сања Сани Гроздановска од денес е за една година постара... Или повозрасна, сеедно. Дамите не се прашуваат за годините, ама се прашуваат ...
| | веќе видена

Наташа Беквалац, која е многу активна во Instagram, објави фотографија кога имала 10 години и ги воодушевила нејзините придружници. Имено, пејачката објавила ...
сите 5 | | | веќе видена