Факт е дека љубовниот живот на нашата позната пејачка Елена Ристеска бил секогаш интересен за јавноста. Причините за тоа веруваме дека повеќето од вас ги ...
сите 2 | | | веќе видена

„Следниот викенд повторно се гледаме“, најави големо изненадување модниот критичар. Понеделничкото издание на емисијата „Мода“, Сергеј Варошлија го посвети на ...
сите 6 | | | веќе видена

„Кога не можам да ја победам, ќе и се придружам“ , вака гласеше вербалниот напад на Дунавка Трифуновска кон новинарот Зоран Василевски. Во денешното издание на ...
сите 3 | | | веќе видена

Славната актерка Никол Кидман како мала мислела дека кога ќе порасне ќе стане чесна сестра. – Многу сум духовна личност и верувам во Господ. Очигледно тој пат ...
сите 4 | | | веќе видена

 Поранешната актерка, а сега војвотка од Сасекс, станува навистина влијателна стилска икона помеѓу девојките и жените низ целиот свет. Освен што помага во тоа ...
сите 3 | | | веќе видена

Режисерот Адам Вингард, како и продукциската куќа „Леџендари Пикчрс“ на официјалната Твитер страница, го означија почетокот на снимањето на „Гоѕила против ...
сите 3 | | | веќе видена

Поради улогата на директорот на Фокс Њуз , Роџер Аилес , актерот носи перика со малку седа коса на ќелавата глава. Освен тоа , на фотографиите на кои Кроу се ...
сите 2 | | | веќе видена

next