Пенелопе Круз пленеше на доделувањето на Еми наградите кое се одржа во Лос Анџелес, Калифорнија. 4-годишната актерка се појави во фустан со пердуви од високата ...
сите 5 | | | веќе видена

 Аријана Гранде не присуствуваше на Еми наградите со оправдување дека ѝ треба време емоционално да се стабилизира по смртта на бившиот дечко, Мак Милер. ...
сите 6 | | | веќе видена

Холивудскиот актер Алек Болдвин „случајно“ ја објави веста дека неговата ќерка, моделот Хејли Болдвин се венчаше со Џастин Бибер. И додека светот е во шок по ...
сите 32 | | | веќе видена

 Џорџина Родригез редовно оди на фудбалските натпревари на Роналдо, најчесто со неговиот најстар син Кристијано Јуниор. Сепак, овојпат таа одлучила да го ...
сите 2 | | | веќе видена

Поп пејачката Марија Шерифовиќ направи вистинско пореметување на социјалните мрежи со објавата која ги загрижи нејзините фанови. Ви ја пренесуваме во целост:
сите 2 | | | веќе видена

На неупатените фотографијата им изгледа безначајно – позирање на вљубената двојка за масите во прегратка. Но, очигледно е дека со неа требало да се постигне ...
сите 5 | | | веќе видена

 Зошто ѕвездата од Барбадос ја смета колешката за предавник? Од кого славната дама не може да се ослободи по ниедна цена? Која поранешна соработничка ја ...
сите 4 | | | веќе видена

Јоце Панов беше гостин во вчерашното издание на Ексклузив. Одлично си ја завршија работата младите водители Стефан Лазаров и Николина Славковска , а Стефан го ...
сите 5 | | | веќе видена

Малкумина од вас не знаат дека познатиот актер Васил Зафирчев никогаш не пцуе или пак дека последните 500 денари би ги поделил со некој што нема. Но, за да ...
сите 2 | | | веќе видена

Џенифер Лопез со своите 49 години може да се пофали со младолик изглед и совршена линија. Од таа причина не е ни чудно што нејзината фотографија од Инстаграм ...
сите 14 | | | веќе видена

Меѓу бројните познати личности на журката во Белград со својот изглед се издвоија неколку убавици, големите ѕвезди Лепа Брена и Неда Украден, манекенката ...
сите 4 | | | веќе видена

next