Повеќе од десет години го анализира времето и прави прогнози, а ќе биде нескромен и ќе каже дека досега ниту еднаш не промашил во анализата. Стружанецот Славчо ...
сите 2 | | | веќе видена

 Кајли Џенер е една од ретките славни личности кои успеа речиси до самиот крај на бременоста да го крие тоа од јавноста. 20-годишната милијардерка добро се ...
сите 2 | | | веќе видена

 Се бакнуваа и допираа на сцената, а нивните песни станаа светски хит. Денес контроверзните Русинки имаат деца и градат соло кариери. Руското контроверзно дуо ...
| | веќе видена

Славната актерка Никол Кидман како мала мислела дека кога ќе порасне ќе стане чесна сестра. – Многу сум духовна личност и верувам во Господ. Очигледно тој пат ...
сите 4 | | | веќе видена

next