Охрид, 28. септември 2020 (ИНПРЕС) – Нивото на водата во Охридското Езеро и понатаму под просекот за овој период од годината. Според денешните мерења на ...
сите 230 | | | веќе видена

Вечерва во емисијата „Што не е јасно“, гостуваше Митрополит г. Агатангел кој што посочи дека македонскиот народ е столчен поради оваа ненародна власт. Порача ...
сите 38 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче на вечерашното гостување во емисијата „Топ тема“ на телевизија Телма продолжи со кажување на ноторни лaги, како што тоа ...
сите 192 | | | веќе видена
Daily.MK