АУДИО: Палитов испрати демант за лобирањето за Бугарите во „Фени“ , „Макфакс“ во целост ја објавува снимката од состанокот

Претседателот на синдикатот на „Фени“, Ѓоре Палитов, откако вчера не одговараше на телефонските повици и пораките од „Макфакс“ денес испрати демант на текстот со наслов „Заговор за Фени“, излезе аудиоснимка од лобирањето на претседателот на Синдикатот за Бугарите“, објавен вчера.„По повод вчерашните обвинувања кон мене како Претседател на Синдикалната организација при ’Фени Индустри’ АД од страна ...

⇐ DailyА1ON ⇒