Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 19 часа

Тренерот на Јувентус, тренерот Масимилијано Алгери дефинитивно го има еден од најдобрите стартови со тимот на Јувентус во неговата кариера. Ова се должи на тоа ...
сите 56 | | | веќе видена

Модели со три дојки ја одбележаа ревијата на модниот бренд "GCDS",на модната недела во Милано.Заедно со третата града, моделите носеле чизми со должина до ...
сите 12 | | | веќе видена

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги (АВМУ) констатираше дека по јавното укажување од 14 септември, две телевизии од оние кои се предмет на ...
сите 30 | | | веќе видена

Македонски стартап компании ќе може да ги претстават своите идеи пред германсаката индустрија. Своите идеи во Скопје ќе ги презентираат пред главниот ...
сите 19 | | | веќе видена

За жал веќе навикнавме на вакво нешто кога се среќаваат Партизан и Црвена Звезда и ќе беше чудно се да поминеше без инциденти. Додека спортската јавност во ...
сите 26 | | | веќе видена

Познати се шесте селекции кои ќе играат за завршницата на Светското одбојкарско првенство. Селекциите на Русија и Полска се двете последни кои се пласираа на ...
сите 16 | | | веќе видена

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез на настап во Лас Вегас успеа да падне на сред сцената и тоа точно на задникот. За среќа задникот на популарната Џеј Ло е ...
сите 18 | | | веќе видена

Тренерот на Рома, Еузебио ди Франческо, по очајниот старт на сезоната се поизгледно е дека нема уште долго да се задржи на клупата на „Волчицата“, шпекулираат ...
сите 30 | | | веќе видена

Јане Стефанов е падобранец по хоби, а стана популарен во јавноста откако скокна со падобран од авион заедно со мајка му. Таа самата изразила желба да го ...
сите 12 | | | веќе видена

next